KaeN, VNM, B.R.O. Sprawdź, co nowego w polskim rapie

5 komentarzy 🕔2013-11-16 17:00

Redakcja 24.pl wybrała dla Was cztery świeże teledyski, na które warto zwrócić uwagę.

KaeN pracuje nad swoim drugim albumem  Piątek 13-go, którego premierę zaplanowano na początek 2014. Drugim teledyskiem zapowiadającym nadchodzące wydawnictwo jest wyprodukowany przez Ive’a numer „Kartka z pamiętnika”.

Odtwórz wideo Odtwórz

Posłuchaj polskiego rapu w stacji Hip-Hop PL w Open FM!

Prawdziwą plejadę MC’s znajdziemy w nowym singlu Buczera „Dość”. W kawałku promującym wydany we wrześniu album uTRAPiony gościnne zwrotki dołożyli Zeus, Verte, Bezczel i VNM.

Odtwórz wideo Odtwórz

Tego ostatniego znajdziemy także w nowym singlu składu Rasmentalism, który w grudniu doczeka się swojego legalnego debiutu.  Album Za młodzi na Heroda ukaże się 3 grudnia nakładem Asfalt Records. Na krążku oprócz VNM-a pojawią się Eldo, Małpa i Spinache.

Odtwórz wideo Odtwórz

B.R.O wraca w nowym materiałem. Jeszcze w tym roku raper ma podzielić się darmowym wydawnictwem MemoryLine. Materiał zwiastuje kawałek „Ściany mają uszy”.

Odtwórz wideo Odtwórz

Fot. materiały promocyjne

5 komentarzy

 1. 🕔 13:05, 17.lis 2013

  2Pac

  hahahah co to ma być za bełkot? jak słyszę coś. takiego to wstyd mi że mieszkam w kraju gdzie ten syf powstaje…zresztą i tak nie jestem patriotą…dajcie sobie spokój i zajmijcie się czymś innym frajerskie dzwonki

  odpowiedz na komentarz
 2. 🕔 0:52, 18.lis 2013

  Mateusz

  a nowy Zorak z Grymassem?

  odpowiedz na komentarz

Napisz komentarz 

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *