Radio internetowe GG powiększyło dziś swoją ofertę o nowy kanał. To stacja Lejdis Party stworzona przede wszystkim z myślą o słuchaczkach Open FM.

Trwa jesienna ofensywa programowa Open FM. Niedawno na platformie pojawiły się stacje Top 2013 Hits, 100% One Direction oraz Hip-Hop Freszzz. To jednak nie koniec nowości. We wtorek 26 listopada w ofercie radia pojawił się kanał Lejdis Party.

Lejdis Party to stacja stworzona z myślą o żeńskiej części użytkowników Open FM. Kanał ma być przeciwwagą dla spokojnej, klimatycznej Lejdis Cafe, która od lat cieszy się uznaniem słuchaczek radia. W imprezowej Lejdis Party usłyszymy taneczne hity m.in. Rihanny, Pitbulla, Beyonce, Davida Guetty, Justina Timberlake’a, Jennifer Lopez czy Shakiry. Nie zabraknie klasyków imprez w stylu „ladies night”, czyli „I’m So Excited”, „Girls Just Wanna Have Fun” albo „We Are Family” czy niezwykle lubianych przez panie rytmów latino, w tym Gusttavo Limy, Michela Telo, Ricky’ego Martina czy Enrique Iglesiasa. Zaśpiewają też ulubieńcy pań, jak Adam Levine z Maroon 5 czy Ryan Tedder z OneRepublic, a starsze, doskonale znane przeboje przeplatane będą najnowszymi hitami z list.

Kliknij tutaj i słuchaj Lejdis Party już teraz!

Już wkrótce kolejne nowości w ofercie Open FM, a także niezwykle wyczekiwane stacje świąteczne. Bądźcie czujni!

Radia Open FM możecie słuchać przez komunikator GG, stronę open.fm oraz aplikacje desktop i mobilne.

fot. Everett Collection/East News