Lejdis Party: imprezowa muzyka dla kobiet w Open FM

0 komentarzy 🕔2013-11-26 15:18

Radio internetowe GG powiększyło dziś swoją ofertę o nowy kanał. To stacja Lejdis Party stworzona przede wszystkim z myślą o słuchaczkach Open FM.

Trwa jesienna ofensywa programowa Open FM. Niedawno na platformie pojawiły się stacje Top 2013 Hits, 100% One Direction oraz Hip-Hop Freszzz. To jednak nie koniec nowości. We wtorek 26 listopada w ofercie radia pojawił się kanał Lejdis Party.

Lejdis Party to stacja stworzona z myślą o żeńskiej części użytkowników Open FM. Kanał ma być przeciwwagą dla spokojnej, klimatycznej Lejdis Cafe, która od lat cieszy się uznaniem słuchaczek radia. W imprezowej Lejdis Party usłyszymy taneczne hity m.in. Rihanny, Pitbulla, Beyonce, Davida Guetty, Justina Timberlake’a, Jennifer Lopez czy Shakiry. Nie zabraknie klasyków imprez w stylu „ladies night”, czyli „I’m So Excited”, „Girls Just Wanna Have Fun” albo „We Are Family” czy niezwykle lubianych przez panie rytmów latino, w tym Gusttavo Limy, Michela Telo, Ricky’ego Martina czy Enrique Iglesiasa. Zaśpiewają też ulubieńcy pań, jak Adam Levine z Maroon 5 czy Ryan Tedder z OneRepublic, a starsze, doskonale znane przeboje przeplatane będą najnowszymi hitami z list.

Kliknij tutaj i słuchaj Lejdis Party już teraz!

Już wkrótce kolejne nowości w ofercie Open FM, a także niezwykle wyczekiwane stacje świąteczne. Bądźcie czujni!

Radia Open FM możecie słuchać przez komunikator GG, stronę open.fm oraz aplikacje desktop i mobilne.

Odtwórz wideo Odtwórz

fot. Everett Collection/East News

Nie ma komentarzy

Nie ma jeszcze komentarzy

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu

Napisz komentarz do tego wpisu

Napisz komentarz 

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *