Dzisiaj swoją premierę ma album Mroza pt. Rollercoaster. W ramach promowania krążka artysta opublikował jeden z numerów, które się na nim znalazły.

Utwór zatytułowany jest „Nic do stracenia” i oprócz Mroza usłyszeć można w nim chór gospel Sound’n’Grace. Tak o nowej płycie Mroza czytamy w informacji prasowej:

[blockquote style=”style 1″]Nowa płyta to świetnie brzmiąca eklektyczna kompilacja, pełna różnego rodzaju emocjonalnych zwrotów akcji, także dla bardziej wymagającego słuchacza. Na albumie pojawia się dużo energetycznych utworów, idealnie sprawdzających się na imprezach i koncertach, znajdziemy na nim również piosenki bardziej refleksyjne. Wyraźnie wyczuwalna jest inspiracja dobrymi starymi brzmieniami r’n’b w stylu motown, usłyszymy także bardziej współczesne, zahaczające o klimat brytyjski produkcje, które okraszone zostały żywymi instrumentami. Wsparcie zespołu Mroza jest znakomicie wyczuwalne w nagraniach, co zdecydowanie uwydatni się czasie trasy koncertowej. Na nowym krążku Mrozu brzmi bardziej dojrzale i pewnie, a wokalnie udziela się również Tomson z Afromental oraz raper Frenchy. Większość utworów Mrozu wyprodukował razem z producentem znanym jako Dryskull, za mix i mastering płyty ponownie odpowiedzialny jest Marcin Bors, który znakomicie odnajduje się w vintage’owym brzmieniu. „Rollercoaster” to album dający sporą dawkę pozytywnego przekazu, zapewniający pełną rozrywki muzyczna przejażdżkę.[/blockquote]

Słuchaj stacji OMG! 100% Hits w Open FM!

Na płycie znalazło się 10 utworów. 3 z nich („Rollercoaster”, „1000 metrów nad ziemią” i „Jak nie my to kto) znaliśmy wcześniej. Pora poznać czwarty. Jak Wam się podoba „Nic do stracenia”? Czekamy na Wasze komentarze.

fot. Michal Szalast / FORUM