Mrozu nagrał z chórem gospel. Posłuchaj!

0 komentarzy 🕔2014-03-11 12:17

Dzisiaj swoją premierę ma album Mroza pt. Rollercoaster. W ramach promowania krążka artysta opublikował jeden z numerów, które się na nim znalazły.

Utwór zatytułowany jest „Nic do stracenia” i oprócz Mroza usłyszeć można w nim chór gospel Sound’n’Grace. Tak o nowej płycie Mroza czytamy w informacji prasowej:

Nowa płyta to świetnie brzmiąca eklektyczna kompilacja, pełna różnego rodzaju emocjonalnych zwrotów akcji, także dla bardziej wymagającego słuchacza. Na albumie pojawia się dużo energetycznych utworów, idealnie sprawdzających się na imprezach i koncertach, znajdziemy na nim również piosenki bardziej refleksyjne. Wyraźnie wyczuwalna jest inspiracja dobrymi starymi brzmieniami r’n’b w stylu motown, usłyszymy także bardziej współczesne, zahaczające o klimat brytyjski produkcje, które okraszone zostały żywymi instrumentami. Wsparcie zespołu Mroza jest znakomicie wyczuwalne w nagraniach, co zdecydowanie uwydatni się czasie trasy koncertowej. Na nowym krążku Mrozu brzmi bardziej dojrzale i pewnie, a wokalnie udziela się również Tomson z Afromental oraz raper Frenchy. Większość utworów Mrozu wyprodukował razem z producentem znanym jako Dryskull, za mix i mastering płyty ponownie odpowiedzialny jest Marcin Bors, który znakomicie odnajduje się w vintage’owym brzmieniu. „Rollercoaster” to album dający sporą dawkę pozytywnego przekazu, zapewniający pełną rozrywki muzyczna przejażdżkę.

Słuchaj stacji OMG! 100% Hits w Open FM!

Na płycie znalazło się 10 utworów. 3 z nich („Rollercoaster”, „1000 metrów nad ziemią” i „Jak nie my to kto) znaliśmy wcześniej. Pora poznać czwarty. Jak Wam się podoba „Nic do stracenia”? Czekamy na Wasze komentarze.

Odtwórz wideo Odtwórz

fot. Michal Szalast / FORUM

Nie ma komentarzy

Nie ma jeszcze komentarzy

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu

Napisz komentarz do tego wpisu

Napisz komentarz 

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *