Russel Brand został aresztowany i spędził kilka godzin na komisariacie za uderzenie jednego z paparazzich.

Do incydentu doszło na lotnisku w Los Angeles. Russel i Katy zaraz po wyjściu z taksówki zostali zaatakowani przez stado fotoreporterów. Ponieważ gwiazdor szedł ze swoją kobietą u boku, a paparazzi byli bardzo natarczywi, nie był w stanie, a może nawet nie chciał, zapanować nad swoją agresją. Torując Katy drogę przez błyskające nieustannie flesze, Russel dość mocno uderzył jednego z fotoreporterów. Ten poczuł się poszkodowany i złożył doniesienia na policji. W rezultacie, narzeczony Katy Perry został aresztowany. Choć po kilku godzinach Branda wypuszczono, nie wiadomo, czy uderzony paparazzi nie zdecyduje się na przeniesienie sprawy na drogę sądową. Zawsze przecież jest to jakiś sposób na wyłudzenie od znanej osoby sporej sumy w ramach odszkodowania.

! Russel Brand kontra paparazzi

=caption: Fot. TMZ.com=

! Russel Brand kontra paparazzi
=caption: Fot. TMZ.com=

! Russel Brand kontra paparazzi
=caption: Fot. TMZ.com=

Zobacz także: ZGADNIJ: Kogo czule całuje Katy Perry

Katy, dumna z waleczności swego ukochanego, broniła go na portalu Twitter, gdzie zamieściła taki wpis:

>Jeśli przekraczasz granicę i próbujesz wsadzić obiektyw pod moją spódnicę, mój narzeczony zrobi to co powinien i stanie w mojej obronie.

Russel Brand nie jest pierwszą osobą, której puściły nerwy w starciu z paparazzi. Kilku celebrytów stawało już przed sądem za pobicie nachalnego fotoreportera bądź uszkodzenie jego sprzętu.
Dziwicie się gwiazdom, że w kontaktach z paparazzi nie zawsze są w stanie zapanować nad emocjami?

Źródło: TMZ.com