Sensacyjna walka w MMA! Polak zmierzy się z „Ostatnim Cesarzem”?

0 komentarzy 🕔2012-04-21 12:05

Polscy fani MMA mogą wkrótce doczekać się walki, która pod względem sportowym przyćmi występy Pudzianowskiego czy Chalidowa na KSW. Michał Kita jest ponoć bliski pojedynku z legendą mieszanych sztuk walki, Fiodorem Jemieljanienką!

Jak podaje portal MMAnews.pl, do starcia popularnego „Masakry” z wojownikiem zwanym „Ostatnim cesarzem MMA” miałoby dojść na gali federacji One FC, działającej głównie na rynku azjatyckim.

> Michał Kita jest poważnie rozważany w roli kandydata na przeciwnika Fiodora Jemieljanienki. News przyszedł do nas zza wschodniej granicy wczoraj, w późnych godzinach i jest to bardzo wiarygodne źródło. Fiodor stał się ostatnio jedną z kart przetargowych, przy podpisywaniu kontraktu o ścisłej współpracy pomiędzy M-1 Global a organizacją One FC.

Michał Kita stoczył dotychczas w MMA 18 walk, z których 12 zakończył zwycięstwem. Bilans Jemieljanienki jest znacznie lepszy – Rosjanin na 38 starć wygrał aż 33. Ostatnio obniżył jednak loty, przez co stracił kontrakt z jedną z najlepszych federacji świata, Strikeforce. Występy na galach One FC czy M-1 Global miałyby mu pomóc wrócić na szczyt.

Nie ma komentarzy

Nie ma jeszcze komentarzy

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu

Napisz komentarz do tego wpisu

Napisz komentarz 

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *