Stuhr się rozwodzi. Żona w ciąży z kochankiem

5 komentarzy 🕔2013-07-18 11:43

Przez lata ich małżeństwo określano mianem idealnego. Teraz to już jednak nieaktualne. Maciej i Samanta Stuhrowie wkrótce się rozwiodą!

Zaskakujące informacje dostarczyli dziennikarze tygodnika „Na żywo”. Według ich wiedzy Samanta, która przez ostatnie miesiące czuła się samotna, znalazła nową miłość. Co więcej żona Stuhra spodziewa się dziecka z kochankiem.

ZOBACZ TEŻ>> Ukochana piłkarza to „polska Kim Kardashian”. Podobna?

W małżeństwie z wiecznie zapracowanym Maćkiem Samanta czuła się samotna. On realizował się zawodowo, ona siedziała w domu z dzieckiem. Żyła u boku sławnego męża, rezygnując z własnych ambicji. Jej frustrację podsycały plotki o fascynacjach męża koleżankami z planu: partnerką z filmu „Obława” – Weroniką Rosati i koleżanką z Nowego Teatru – Magdaleną Cielecką. Choć Maciek w mediach zapewniał, że rodzina jest dla niego najważniejsza, tak naprawdę nie miał dla niej czasu – twierdzi informator „Na żywo”.

ZOBACZ TEŻ>> Doda i Siwiec w tym samym bikini. Która jest bardziej seksowna?

Dziennikarze wspomnianego tygodnika dodają, że aktor jest zdruzgotany całą sytuacją. Stuhr próbował ratować małżeństwo, ale niewiele wskórał. Wkrótce do sądu wpłynie pozew rozwodowy.

Fot. Jan KUCHARZYK/EAST NEWS

5 komentarzy

 1. 🕔 12:19, 18.lip 2013

  twoja tata

  „teraz te słowo…” – gratulacje dla autora artykułu

  odpowiedz na komentarz
 2. 🕔 14:13, 18.lip 2013

  Rafał

  amator po prostu

  odpowiedz na komentarz
 3. 🕔 16:30, 18.lip 2013

  stefan

  Może okazało sie po ostatnim kontrowersyjnym filmie, że jest obrzezany.

  odpowiedz na komentarz
 4. 🕔 22:02, 18.lip 2013

  lolek

  Praca praca i praca a sąsiad ci żonę wyobraca, najpierw żona potem praca bo wyjdziesz jak Stuhr na pajaca. Natura pustki nie lubi, patrzysz pracy, to cię zgubi. Kto na czas pola nie orze ten ma na nim w końcu cudze zboże. Można by tak pisać i do końca świata, żona nie orana za innymi lata.

  odpowiedz na komentarz
 5. 🕔 13:17, 19.lip 2013

  łukasz

  no Cielecka fajna dupa – Maciek atakuj :)

  odpowiedz na komentarz

Napisz komentarz 

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *