Przez lata ich małżeństwo określano mianem idealnego. Teraz to już jednak nieaktualne. Maciej i Samanta Stuhrowie wkrótce się rozwiodą!

Zaskakujące informacje dostarczyli dziennikarze tygodnika „Na żywo”. Według ich wiedzy Samanta, która przez ostatnie miesiące czuła się samotna, znalazła nową miłość. Co więcej żona Stuhra spodziewa się dziecka z kochankiem.

ZOBACZ TEŻ>> Ukochana piłkarza to „polska Kim Kardashian”. Podobna?

W małżeństwie z wiecznie zapracowanym Maćkiem Samanta czuła się samotna. On realizował się zawodowo, ona siedziała w domu z dzieckiem. Żyła u boku sławnego męża, rezygnując z własnych ambicji. Jej frustrację podsycały plotki o fascynacjach męża koleżankami z planu: partnerką z filmu „Obława” – Weroniką Rosati i koleżanką z Nowego Teatru – Magdaleną Cielecką. Choć Maciek w mediach zapewniał, że rodzina jest dla niego najważniejsza, tak naprawdę nie miał dla niej czasu – twierdzi informator „Na żywo”.

ZOBACZ TEŻ>> Doda i Siwiec w tym samym bikini. Która jest bardziej seksowna?

Dziennikarze wspomnianego tygodnika dodają, że aktor jest zdruzgotany całą sytuacją. Stuhr próbował ratować małżeństwo, ale niewiele wskórał. Wkrótce do sądu wpłynie pozew rozwodowy.

Fot. Jan KUCHARZYK/EAST NEWS