Zając walczy o zdrowie dzieci

0 komentarzy 🕔2012-06-20 09:42

Aneta Zając przeżywa ciężkie chwile. Jej synowie wymagają rehabilitacji, a teraz musi sama zmagać się z problemami…

>Anecie dokucza nie tylko samotność. Ona ma też inny, bardzo poważny problem. Jej dzieci wymagają rehabilitacji – zdradziła znajoma aktorki w rozmowie z tygodnikiem „Rewia”.

Według informacji magazynu, roczne bliźniaki Zając i Mikołaja Krawczyka, rozwijają się wolniej od rówieśników. Urodziły się jako wcześniaki i wymagają wyjątkowej opieki i specjalnej gimnastyki. Zapracowana aktorka niestety nie zawsze może liczyć na pomoc ojca chłopców. Informatorka „Rewii” twierdzi, że często musi zajmować się nimi mama Anety.

>To dlatego Aneta przeprowadziła się niedawno do swoich rodziców, do Warszawy – dodaje koleżanka Zając.

Mikołaj mieszka teraz we Wrocławiu z nową miłością, Agnieszką Włodarczyk i nie zawsze może zjawić się na czas, gdy trzeba zająć się bliźniakami. To z pewnością nie wpływa dobrze na relacje między byłymi partnerami.

Zobacz także: Mikołaj Krawczyk zaniedbuje dzieci?!

W dodatku ostatnio pojawił się nowy problem: aktor chciałby zabrać chłopców na wakacje w towarzystwie Włodarczyk. Aneta nie chce się na to zgodzić:

>Ona rozumie, że ojciec ma prawo spędzać czas z dziećmi, ale jest dla niej za wcześnie, by zgodziła się na kontakty chłopców z nową ukochaną Mikołaja. Przecież chodzi o odpowiedzialność za ich zdrowie! – wyjaśnia znajoma Zając.


Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk, East News
Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk, fot. Wojciech Olszanka/East News

Źródło: Rewia

Nie ma komentarzy

Nie ma jeszcze komentarzy

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu

Napisz komentarz do tego wpisu

Napisz komentarz 

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *