Aneta Zając przeżywa ciężkie chwile. Jej synowie wymagają rehabilitacji, a teraz musi sama zmagać się z problemami…

>Anecie dokucza nie tylko samotność. Ona ma też inny, bardzo poważny problem. Jej dzieci wymagają rehabilitacji – zdradziła znajoma aktorki w rozmowie z tygodnikiem „Rewia”.

Według informacji magazynu, roczne bliźniaki Zając i Mikołaja Krawczyka, rozwijają się wolniej od rówieśników. Urodziły się jako wcześniaki i wymagają wyjątkowej opieki i specjalnej gimnastyki. Zapracowana aktorka niestety nie zawsze może liczyć na pomoc ojca chłopców. Informatorka „Rewii” twierdzi, że często musi zajmować się nimi mama Anety.

>To dlatego Aneta przeprowadziła się niedawno do swoich rodziców, do Warszawy – dodaje koleżanka Zając.

Mikołaj mieszka teraz we Wrocławiu z nową miłością, Agnieszką Włodarczyk i nie zawsze może zjawić się na czas, gdy trzeba zająć się bliźniakami. To z pewnością nie wpływa dobrze na relacje między byłymi partnerami.

Zobacz także: Mikołaj Krawczyk zaniedbuje dzieci?!

W dodatku ostatnio pojawił się nowy problem: aktor chciałby zabrać chłopców na wakacje w towarzystwie Włodarczyk. Aneta nie chce się na to zgodzić:

>Ona rozumie, że ojciec ma prawo spędzać czas z dziećmi, ale jest dla niej za wcześnie, by zgodziła się na kontakty chłopców z nową ukochaną Mikołaja. Przecież chodzi o odpowiedzialność za ich zdrowie! – wyjaśnia znajoma Zając.


Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk, East News
Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk, fot. Wojciech Olszanka/East News

Źródło: Rewia